ابزار محاسبه گر جواب معادله ی درجه دو

ابزار خاص ، محاسبات عددی ریاضی ،
2275 بازدید
ابزار محاسبه گر جواب معادله ی درجه دو
این ابزار طراحی شده تا محاسبات ریاضی مربوط به معادلات درجه ی دو را انجام دهد. این محاسبه گر از روش دلتا برای حل معادلات استفاده می کند. برای این کار ابتدا ، دلتا محاسبه می شود و بعد از آن تشخیص داده م

این ابزار طراحی شده تا محاسبات ریاضی مربوط به معادلات درجه ی دو را انجام دهد. این محاسبه گر از روش دلتا برای حل معادلات استفاده می کند. برای این کار ابتدا ، دلتا محاسبه می شود و بعد از آن تشخیص داده می شود که معادله چند جواب دارد ( شاید هم ریشه ی حقیق نداشته باشد ). در پایان تمام این مراحل اگر معادله دو جواب داشته باشد ، آن ها را به صورت x1 و x2 نمایش می دهد. در غیر این صورت تنها جواب را نمایش می دهد. جواب هر معادله به دو صورت تغریبی و دقیق محاسبه می شود. برای مثال اگر جواب شما جذر 2 باشد ، این ابزار هم جذر 2 را به شما نمایش می دهد و هم مقدار تقریبی آن (یعنی 1.414213).

این محاسبه گر می تواند در زمینه ی آموزش به دانش آموزان به معلمان گرامی کمک کند و هم چنین کمک می کند تا دانش آموزان در حل معادلات درجه ی دو روش های جدیدی را کشف کنند و سرعت کار خود را افزایش دهند. همچنین این ابزار می تواند در تایید درست بودن یا غلط بودن جواب به دانش آموزان کمک کند.

قابل اجرا در:

  • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و مشاهده ی این ابزار به ادامه ی مطلب بروید.

براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.