ابزار نمایش مطالب پربازدید وبلاگ به صورت اسلاید و به شکلی زیبا

ابزار پیشرفته ، مطالب پربازدید ،
2595 بازدید
ابزار نمایش مطالب پربازدید وبلاگ به صورت اسلاید و به شکلی زیبا
این ابزار به درخواست یکی از کاربران طراحی شده است. خیلی ها دوست دارند مطالب پربازدید وبلاگ یا سایتشان به گونه ای زیبا نمایش داده شود و از حالت ساده و عادی دور باشد. شما می توانید در این مطلب کدی را د

این ابزار به درخواست یکی از کاربران طراحی شده است.

خیلی ها دوست دارند مطالب پربازدید وبلاگ یا سایتشان به گونه ای زیبا نمایش داده شود و از حالت ساده و عادی دور باشد. شما می توانید در این مطلب کدی را دریافت کنید که مخصوص رزبلاگ است و باعث می شود مطالب پربازدید شما به صورت اسلاید نمایش داده شوند.شما می توانید نمونه ای از این ابزار را در نمونه مشاهده کنید. این اسلایدر دارای عدد هایی است که می توان با استفاده از آن ها به نمایش مطلبی از مطالب پربازدید رفت. شما می توانید در کدساز میزان وقفه ای که بین نمایش هر اسلاید می افتد را معلوم کنید. هر چه این زمان کم تر باشد ، اسلاید زود تر حرکت می کند. ( توجه کنید که واحد زمانی کدساز ، میلی ثانیه است. یعنی هر 1000میلی ثانیه برابر است با 1ثانیه )

یکی از ویژگی های ظاهری این ابزار این است که با بردن موس روی هر مطلب که در اسلاید نمایش داده می شود ، تصویر آن نیز به نمایش در می آید و با جدا شدن موس از روی آن ، دوباره محو می شود.

این ابزار از نظر اسکریپتی بسیار کم حجم بوده و سرعت بارگزار وبلاگ شما را دچار تغییر چشم گیری نمی کند.

اگر می بینید در نمونه ، قسمت هایی از ابزار به شکلی نه چندان جالب نمایش داده می شوند ، توجهی نکنید. با گذاشتن کد در قالب وبلاگ یا سایت شما این مشکل برطرف می شود.

از آنجایی که این ابزار به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد از شما خواهشمندیم که کپی رایت ها را پاک نکنید تا زحمات ما بی فایده نبوده باشد.

 

قابل اجرا در:

  • رزبلاگ
  • و دیگر سایت ها و وبلاگ ها به شرط یک سری تغییرات در کد

برای دریافت کد و مشاهده ی توضیحات بیشتر به ادامه ی مطلب بروید.

براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.