درخواست همکاری

3239 بازدید
درخواست همکاری
درورد بر تمام کاربران گرامی. من در این مطلب از تمام کاربران درخواست همکاری دارم. لطفا سایت را به دوستان و آشنایان معرفی کنید. من و دوستان دیگر وقت زیادی برای این سایت صرف می کنیم ، اما متاسفانه بازدی

درورد بر تمام کاربران گرامی.

من در این مطلب از تمام کاربران درخواست همکاری دارم. لطفا سایت را به دوستان و آشنایان معرفی کنید. من و دوستان دیگر وقت زیادی برای این سایت صرف می کنیم ، اما متاسفانه بازدید مناسبی از سایت انجام نمی شود. دلیل این بازدید کم هم چیزی نیست جز این که سایت ما شناخته نشده است. وگرنه اگر کسی از کار حرفه ای و مطالب پر محتوای ما بازدید کند ، حتما آن ها را دنبال خواهد کرد.

به غیر از این مورد ، من از شما درخواست دارم که به عنوان یک نویسنده از پنل کاربری خود ، برای ما مطلب ارسال کنید. این مطلب با نام خودتان در سایت منتشر خواهد شد (البته با تغییر). اگر هم فکر می کنید می توانید به عنوان یک نویسنده ی حرفه ای روی سایت کار کنید ، در بخش تماس با ما این موضوع را اعلام کنید تا من یک نام کاربردی برای شما در پنل اصلی سایت ایجاد کنم.

گذشته از این دو مورد ، یک مورد دیگر هم که خیلی مهم است این است که ، لطفا لطفا لطفا برای ما ایده های جالب خود را بفرستید. اگر در یکی از مطالب ، ایده ی جالبی به ذهن شما رسید ، در همان مطلب نظر خود را به ما بگویید. مطمئن باشید نظر شما برای من و دوستان ارزشمند است و حتما روی آن کار خواهد شد.

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.