معرفی قالب جدید سایت ابزارها قالب

قالب ،
2603 بازدید
معرفی قالب جدید سایت ابزارها قالب
معرفی قالب جدید سایت ابزارها قالب که به زودی نصب خواهد شد

سلام به کاربران و بازدیدکنندگان محترم.

ببخشید به خاطر این که چند وقتی هست مطلب جدید توی سایت منتشر نشده و شاید خیلی ها منتظر کد های درخواستیشون از ما بودن اما وقت نشد که پاسخشون رو دریافت کنن.

توی این مطلب فقط می خوام علت وقفه ی طولانی مدت برای انتشار مطلب جدید رو توضیح بدم. دلیل هیچ چیز نیست ، به جز درس و امتحان و مشغله و ...

البته یه چیز دیگه هم هست. قالب جدید !!!!

شاید دیگه از دیدن ظاهر سایت ما با این شکل خسته شده باشید و بخواید قالب جدیدی از سایت ابزارها قالب ببینید. امروز می خوام بهتون این خبر رو بدم که قرار همچین اتفاقی بیفته و از قالب جدید سایت پرده برداری کنم. البته این که قالب کی قراره تموم بشه و روی سایت استفاده بشه معلوم نیست. چون خیلی جزئی و دقیق داریم روش کار می کنیم. اما بالاخره یه روز آماده میشه و امروز هم می خوام این اسکرین شات رو از هدر سایت براتون به نمایش بذارم:

هدر قالب جدید

اطلاعات قالب

نام: hrmt theme

نسخه: 3

سال انتشار: 95

ویژگی های طراحی: واکنش گرا ، رنگ بندی حرفه ای ، کد نویسی دقیق و اصولی ، گرافیک عالی ، کاربرد ساده ، خلوت و ...

بعد از این که قالب قدیمی رو برداریم و قالب جدید رو جایگزین اون بکنیم ، قالب قدیمی منتشر میشه. ولی یک سری ابزارهای اختصاصی سایتمون که استفاده از اون ها خیلی راحت نیست و شاید همه ازش سر در نیارن ، هنوز پیش خودمون می مونه تا اگر درخواست ها زیاد شد ، اون ها رو هم به شکل ساده تر برای همه کدنویسی کنیم و منتشر کنیم.

در کل ، سال 95قراره سال متفاوت و خاصی برای ما به نسبت سال پیش باشه. الان دیگه دوساله شدیم و تجربه هامون بیشتر شده. نیشخند

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.