برگه ی یادداشت رنگی وب پیشرفته

ابزار پیشرفته ، امکانات اضافی قالب ،
2063 بازدید
برگه ی یادداشت رنگی وب پیشرفته
برگه ای زیبا برای ایجاد امکان یادداشت کردن برای کاربران سایت یا وبلاگ شما

امیدوارم از تعداد کم ابزار های جدید ناراحت نباشید. پیدا کردن ایده های جدید برای ساخت ابزار کار راحتی نیست. لطفا در این زمینه به ما کمک کنید و ایده های مفید و جالبتان را برایمان بفرستید.

قبلا ابزاری با موضوع برگه ی یادداشت در سایت منتشر شده بود. (برای دیدن این مطلب اینجا کلیک کنید.)

اما امروز ابزاری که می خواهم برای شما قرار دهم خیلی پیشرفته تر و حرفه ای تر است. این ابزار قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را برای کاربران به وجود می آورد. هر متنی که در این ابزار وارد شود تا 90 روز ذخیره می شود. از امتیازات این ابزار می توان به طراحی زیبای آن و تنوع رنگ های موجود اشاره کرد. شما در قسمت کدساز می توانید ، رنگ سوزن و برگه ی یادداشت را انتخاب کنید.

از نظر من جالب ترین امکان این برگه ی یادداشت امکان کشیدن و جابجا کردن آن توسط کاربر است. کاربران شما می توانند با کشیدن سوزن روی برگه ی یادداشت و رها کردن آن در قسمتی دیگر ، برگه ی یادداشت را جابجا کنند تا برای آن ها مزاحمت در استفاده از صفحه ایجاد نکند.

قابل اجرا در:

  • همه ی سایت ها و وبلاگ ها

پیشنهاد می کنم حتما برای آزمایش هم که شده یک بار این ابزار را ببینید.

نکته ای هنگام استفاده از کدساز باید در نظر داشته باشید این است که قسمت ثابت کد را در تگ <head> قالب خود کپی کنید. بعد از این می توانید هر تعداد برگه ی یادداشت که خواستید در صفحه ی سایت خود و با هر رنگی قرار دهید. هر برگه ی یادداشت به صورت جداگانه اطلاعات را ذخیره خواهد کرد. برای دیدن کدساز روی لینک زیر کلیک کنید:

بازکردن کدساز

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.