ابزار فوق العاده ی ارزیابی آنلاین سایت

ابزار خاص ، ارزیابی ، آموزش وب ، سئو ،
2002 بازدید
ابزار فوق العاده ی ارزیابی آنلاین سایت
ارزیابی و امتیازدهی سایت و وبلاگ به صورت رایگان و آنلاین بدون محدودیت و آموزش رفع مشکلات سئوی سایت

حتما شما هم به قسمت ابزار های خاص سایت که در بالای صفحه قرار دارد نگاهی انداخته اید. به تازگی یک ابزار فوق العاده برای بررسی سئوی سایت شما و اسکن رایگان وبلاگ ها و سایت ها برای یافت مشکلات سئو ایجاد کرده ام. این ابزار کاملا رایگان کار می کند و کافی است که شما آدرس سایت خود را به آن بدهید تا نتیجه را به شما نشان دهد. من ایده ی این ابزار را از یک ابزار خارجی گرفتم و با ارتقای امکانات آن و حرفه ای تر کردنش یک ابزار فوق العاده کاربردی منتشر کردم.

این ابزار ، لینک های سایت شما را بررسی می کند و تعداد لینک های عنوان دار را نمایش می دهد. برای هر موردی که این ابزار بررسی می کند ، توضیحی نمایش داده می شود تا شما به راحتی بتونید با راهنمایی آن توضیح ، مشکل را حل کنید. در هر قسمت از اطلاعاتی که به شما نشان داده می شود ، توضیحات تکمیلی ای نیز وجود دارد. این توضیحات به شما می گویند که قسمت ارزیابی شده دقیقا چیست.

این ابزار همچنین تصاویر عنوان دار را بررسی می کند و اطلاعات مربوط به آن را نمایش می دهد.

تمام اطلاعاتی که توسط ابزار به صورت آنلاین دریافت می شوند ، در یک جدول ساده در پایین صفحه به نمایش در می آید.

این ابزار همچنین توانایی بررسی عنوان های سایت شما را دارد. عنوان هایی که در تگ های h1 , h2 , h3 , h4 , h5 , h6 قرار دارند. راهنمایی هایی برای استفاده ی بهتر از این تگ ها هم وجود دارد تا بتوانید قالب هایی با سطح سئوی بالاتر طراحی کنید و یا مطالبی بهتر و حرفه ای تر بنویسید.

قسمت متاتگ ها هم از قسمت هایی است که توسط این ابزار مورد بررسی قرار می گیرد. درباره ی متاتگ ها در ابزار توضیحاتی وجود دارد که می توانید در آنجا با متاتگ ها و کاری که انجام می دهند بیشتر آشنا شوید. چند تا از مهم ترین متا تگ های موجود در سایت ها بررسی می شوند و در صورت عدم وجود آن ها ، آموزش به وجود آوردن این متاتگ ها به شما داده می شود.

یکی از مهم ترین قسمت های این ابزار قسمت بررسی ربات سایت است. اگر سایت شما ربات داشته باشد ، نقشه ی سایت هم نمایش داده می شود. درباره ی ربات سایت و نقشه ی سایت در ابزار توضیحات واضحی وجود دارد.

در صورتی که در استفاده از این ابزار به هر مشکلی برخوردید در همین قسمت در بخش نظرات به من بگویید تا مشکل را برطرف کنم.

یکی از مواردی که شاید باعث به وجود آمدن مشکل برای شما بشود طرز وارد کردن آدرس است. بهترین راه این است که آدرس کامل سایت خود را از قسمت بالای مروگر کپی کنید و در قسمت آدرس سایت پیست (paste) کنید. اما با این حال توضیحات زیر می تواند مفید باشد:

  • آدرس سایت حتما باید با http:// یا https:// شروع شود. باید ببینید که سایت شما با کدام یک شروع می شود. معمولا سایت ها وبلاگ های معمولی با http شروع می شوند.
  • در صورتی که آدرس سایت خود را به صورت کاملا صحیح وارد کردید اما هیچ نتیجه ای به شما نمایش داده شند ، در ابتدای آدرس www را اضافه کنید. اگر قبلا با www وارد کرده بودید ، آن را بردارید. مطمئن باشید حداقل در یکی از این حالت ها (بدون www یا با www) نتیجه ای دریافت خواهید کرد. مثلا:

<<<code>>>

http://www.toolstheme.ir/    <==>    http://toolstheme.ir/

<<</code>>>

امیدورام توضیحات کافی بوده باشد. برای مشاهده ی ابزار روی لینک زیر کلیک کنید:

سازباز کردن ابزار

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.