لینک کوتاه کن رایگان

ابزار خاص ، ابزار php ،
2027 بازدید
لینک کوتاه کن رایگان
ابزار کاربردی و عالی کوتاه کننده ی آدرس های طولانی اینترنت برای اشتراک و یاد آوری راحت تر

ابزاری رایگان برای کوتاه کردن آدرس های طولانی وب. شاید این ابزار را در اینترنت دیده باشید. در اینترنت آدرس های بسیار طولانی ای وجود دارند که گاهی اوقات حفظ کردن آن ها غیر ممکن یا بسیار سخت است. بعضی مواقع ، آدرس های طولانی طراحی های مختلف ما برای کار های مختلف را زشت می کنند. مثلا اگر شما بخواهید از آدرسی طولانی در یک فایل فتوشاپ استفاده کنید ، آن آدرس جلوه ی ارایه ی شما را به طور کلی ناخوشایند می کند. امروز در این مطلب من می خواهم ابزاری رایگان را به شما نمایش دهم که با استفاده از آن می توانید لینک ها و آدرس های طولانی خود را کوتاه کنید تا مشکلاتی مثل مشکلات بالا برای شما پیش نیاید.

این ابزار ویژگی های جالبی دارد:

  • طراحی فوق العاده
  • کم حجم
  • سریع
  • زیبا
  • کارکرد آسان
  • و ...

برای برنامه نویسی و طراحی این ابزار وقت زیادی گذاشته شده است. سایت ما همیشه ابزار های بسیار جالب و خاص ارایه می دهد. پس لطفا برای حمایت از این ابزار ها و برای این که کار ما همچنان ادامه داشته باشد ، سایت را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

یکی دیگر از کاربرد های این ابزار: شاید تا به حال از امکان ارسال ایمیل به کاربران رزبلاگ یا هر سیستم دیگری استفاده کرده باشید. همه ی سامانه های ارسال ایمیل انبوه ، دارای محدودیت هستند و شما تنها می توانید حجم مشخصی از اطلاعات را در ایمیل ارسال کنید. با استفاده از این ابزار می توانید حجم متن ایمیل خود را کاهش دهید. به جای این که از آدرس های فارسی (که بسیار طولانی و پرحجم هستند) در متن ایمیل خود و در لینک ها استفاده کنید ، می توانید آدرس لینک خود را با استفاده از این ابزار کوتاه کنید تا بتوانید متن بیشتری در ایمیل ارسالی جا بدهید.

آموزش استفاده از ابزار

استفاده از این ابزار بسیار ساده است. ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه ی ابزار بشوید:

صفحه ی ابزار

در صفحه ی باز شده قسمتی وجود دارد که شما باید آدرس مورد نظر خود را در آنجا وارد کنید و تایید را بزنید.

بعد از تایید کردن ، کد امنیتی برای شما نمایش داده می شود. شما برای این که اثبات کنید ربات نیستید باید اعداد داخل تصویر امنیتی را در قسمتی مربوطه وارد کنید و تایید را بزنید.

سپس اطلاعاتی که وارد کرده اید را در قسمت جدید تایید کنید و آدرس کوتاه شده ی خود را دریافت کنید. می توانید در این مرحله انصراف هم بدهید.

بعد اگر اطلاعات وارد شده مشکلی نداشته باشد ، برنامه به شما یک آدرس کوتاه شده می دهد. در این قسمت آخر شما می توانید روی "دوباره" کلیک کنید آدرس دیگری را نیز کوتاه کنید.

تصویری از صفحه ی این ابزار بسیار کاربردی

صفحه ی ابزار لینک کوتاه کن

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.