قالب فلت و واکنش گرای سبزینه برای رزبلاگ

قالب ، رزبلاگ ، خرید ،
1659 بازدید
قالب فلت و واکنش گرای سبزینه برای رزبلاگ
قالب بسیاری زیبا و ساده ی سبزینه برای وبلاگ های رزبلاگ با امکانات کامل و واکنش گرا و فلت

این قالب بدون سایه (flat) طراحی شده است. در مطالب قبلی درباره ی فلت توضیح داده شده است.

از مهم ترین ویژگی های این قالب ، واکنش گرا بودن (responsive) آن است. به این معنی که ، اگر شما حتی از صفحه نمایش  هایی با اندازه ی کوچک تر از اندازه ی اصلی سایت برای مشاهده ی آن استفاده کنید ، قالب به تناسب اندازه ی صفحه تغییر می کند و به گونه ای می شود که به راحتی حتی در موبایل و مانیتور های کوچک هم قابل استفاده باشد.

دومین امتیاز این قالب ، رنگ بندی آن است. رنگ بندی ساده و رونشن قالب ، بسیار جذاب است. ساده بودن قالب باعث می شود که کاربران به راحتی به قسمت هایی که می خواهند دسترسی پیدا کنند و در قالب سر در گم نمانند.

من در این قالب تا حدی که می توانستم ، سعی کردم تمام مواردی که ممکن است کاربران به آن نیاز داشته باشند را در نظر بگیرم. مثلا ، در قسمت "بلوک های دلخواه" سایت که از پنل کاربری رزبلاگ قابل مدیریت است ، دو بلوک مشخص کرده ام. یکی بلوکی برای وارد کردن آدرس لوگوی سایت و دیگری برای وارد کردن آدرس تصویر فاو آیکون (آیکون کوچکی که در کنار عنوان سایت در نوار بالایی مروگر نمایش داده می شود).

ویژگی های این قالب:

  • رنگ بندی ساده و چشم نواز. به جای این که از رنگ های زیاد و اذیت کننده ی چشم استفاده کنم ، تنها از یک رنگ اصلی و چندین رنگ فرعی روشن (مانند خاکستری و ...) استفاده کرده ام. تنها هدر دارای رنگ های متنوع است. هدر را رنگین تر کردم ، تا جذابیت قالب در نگاه اول بیشتر باشد.
  • در این قالب از فاصله های زیاد استفاده کرده ام. این کار باعث راحت تر پیدا کردن موارد در قالب می شود و از شلوغ شدن قالب جلوگیری می کند. اگر دقت کرده باشید در شیوه های سی اس اس ، از padding (فاصله ی داخلی) با مقدار نسبتا بالا استفاده کرده ام. این موضوع در منوی اصلی قابل مشاهده است.

تصویر دموی قالب صفحه ی اصلی:

مشاهده

تصویر دموی قالب ادامه ی مطلب:

مشاهده


اطلاعات قالب:

  • نام قالب: سبزینه
  • نوع فایل: فایل فشرده ی zip دارای محتوای زیر:
    index.txt , single.txt
  • طراح: حمیدرضا
  • قیمت: 5000تومان
  • سایت انتشار دهنده و منبع: www.toolstheme.ir

 

برای خرید این قالب روی تصویر زیر کلیک کنید:

خرید قالب سبزینه

نحوه ی قرار دادن قالب در سایت

این فایل فشرده است. ابتدا آن را اکسترکت کنید و سپس فایل index.txt را اجرا کنید و کد های داخل آن را در قسمت ویرایش قالب اصلی خود کپی کنید. همچنین محتوای فایل single.txt را در ویرایش قالب ادامه ی مطلب کپی کنید. قسمت ادامه ی مطلب با قالب اصلی متفاوت است. پس از قسمت تنظیمات عمومی وبلاگ خود تیک گزینه ی "قالب ادامه مطلب از قالب اصلی جدا باشد" را بزنید. همچنین اگر می خواهید قالب صفحات جداگانه هم به این قالب تغییر کند ، در قسمت ویرایش قالب ، کد های فایل single.txt را در "قالب صفحات جداگانه" کپی کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکلی در خرید فایل ، با ما تماس بگیرید.

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.