ابزار نمایش زوایای مختلف روی دایره ی مثلثاتی

ابزار خاص ، شکلی و نموداری ریاضی ، خرید ،
1970 بازدید
ابزار نمایش زوایای مختلف روی دایره ی مثلثاتی
ابزار نمایش زوایای مختلف و مختصات تقریبی انتهای کمان آن ها روی دایره ی مثلثاتی با مقیاس مشخص شده از طرف کاربر

این ابزار یکی از ابزار های مربوط به ریاضی است که می تواند برای دانش آموزان و معلمانی که در کلاس دوم متوسطه ی دوم مشغول تحصیل یا تدریس هستند ، بسیار مفید باشد. نرم افزار ها و ابزار های زیادی با این موضوع در اینترنت به صورت رایگان وجود دارد. اما یکی از امتیازات این ابزار این است که حجم بسیار پایینی دارد. مطمئنا هیچ یک از نرم افزار هایی که تا به حال دیده اید ، حجم حدودی 30کیلوبایت را ندارند! به علاوه این ابزار برای اجرا شدن نیاز به هیچ گونه نرم افزار خاصی ندارد و به راحتی می تواند در مرورگر سیستم شما اجرا شود. مشکلات احتمالی این ابزار تا حد ممکن برطرف شده است ، اما با این حال در صورت بروز هر گونه مشکلی در اجرای این ابزار شما می توانید در بخش نظرات مطرح کنید. مطمئن باشید در کم تر از 24ساعت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

به غیر از استفاده ی این ابزار در درس دادن معلم ها و آموختن بهتر دانش آموزان ، می توان به فایده ی دیگر آن نیز اشاره کرد. این ابزار می تواند برای وبلاگ نویسانی که در زمینه ی ریاضی یا در زمینه های کمک درسی فعالیت می کنند ، بسیار مفید باشد.

چنانچه در هنگام قرار دادن این ابزار در وبلاگ خود دچار مشکل شدید و نتوانستید این کار را انجام دهید ، در انجمن سایت مطرح کنید تا پاسخ خود را بگیرید.

دایره ی مثلاثاتی

در محیط این ابزار دایره ای به شکل بالا وجود دارد که شما می توانید به دلخواه خود ، تنظیماتی را روی آن اعمال کنید. اما کار اصلی این ابزار که نمایش زاویه ها و مختصات انتهای کمان آن ها است ، به این صورت است که ، شما مقدار زاویه ی موردنظر خود را به درجه وارد می کنید و سپس ابزار با محسباتی که انجام می دهد ، مقدار تقریبی مختصات انتهای کمان زاویه را بر اساس مقیاسی که شما مشخص کرده اید می نویسد. سپس خطی به صورت بالا رسم می شود که نمایانگر انتهای زاویه و کمان است. شما می توانید به هر تعداد که می خواهید زاویه وارد کنید و تمام زوایا را در کنار دیک دیگر در آن واحد داشته باشید.

امیدوارم از این ابزار ترسیمی استفاده ی کافی را ببرید و از خریدتان راضی باشید.

 

شما می توانید در صورت بروز هر گونه اشکالی در خرید فایل ، با ما تماس بگیرید.

شما می توانید این ابزار را از لینک زیر و با قیمت 2000تومان به صورت آنلاین خریداری کنید و همان لحظه ، فایل کم حجم (34 کیلوبایت) این ابزار را دانلود کنید.

نکته ی مهم: برای اجرای این ابزار باید فایل index را باز کنید.

خرید فایل

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.