پروژه ی آماده ی تبدیل مبنای 2 به 10

آموزش کامپیوتر ، سی شارپ ، خرید ،
2971 بازدید
پروژه ی آماده ی تبدیل مبنای 2 به 10
برنامه ای آماده برای تبدیل عدد با مبنای 2 به 10 به همراه فایل پروژه و کد سورس برای تمرین

هنگام تبدیل دودویی به دهدهی ، دانستن مفهوم وزن مربوط به هر مکان رقم اهمیت دارد.ابتدا وزن اعداد را در مبنای سیستم 10 مرور می کنیم.مثلا در عدد 512 رقم 2دارای وزن 100 و رقم 1 دارای وزن 101 و رقم 5 دارای وزن 102 می باشد.به روشی مشابه، مکان هر رقم در عدد مبنای 2 دارای وزن مربوط به خود است.بنابراین برای تبدیل دودویی به دهدهی کافی است هر رقم را در وزن مربوط به خود ضرب کرده وباهم جمع کنیم.

مثال: 2(100100) را به دهدهی تبدیل کنید.

<<<code>>>

 36=0×20 + 0×21 + 1×22 + 0×23 + 0×24 + 1×25

<<</code>>>

اما این محاسبات وقت گیر هست.  به همین دلیل ما کار شما را راحت کردیم. البته این دروغ است که بگویم این نرم افزار بسیار کاربردی است. چرا که هیچ کاربردی در مصارف عادی ندارد. اما یک نمونه ی بسیار عالی از یک نرم افزار C# است. قیمت آن بسیار پایین است و شما به راحتی می توانید آن را خریداری کنید. علت پولی بودن این برنامه ی بسیار ساده ، نیاز سایت به درآمد نیست. اول این که این برنامه به عنوان اولین فایل فروشی سایت قرار است به کاربران ارائه شود ؛ و دوم این که این فایل با اجازه ی نویسنده ی این برنامه و با شرط قرار دادن قیمت 1000تومان برای آن برای شما قرار داده شده است.

افرادی که به تازگی کار با C# را شروع کرده اند ، به دنبال فایل هایی از این قبیل می گردند. فایل هایی که مسائل ساده ی برنامه نویسی را با الگوریتم های ساده حل می کنند و سورس آن ها هم قابل مشاهده و دریافت است.

فایل پروژه ی این نرم افزار با پسوند .sln در پوشیه ی مربوط به برنامه قرار دارد. این پروژه در نرم افزار Microsoft Visual Studio Express 2012 نوشته شده است.

اطلاعات شما می توانید در صورت بروز هر گونه اشکالی در خرید فایل ، با ما تماس بگیرید.

برای خریدن فایل با قیمت 1000تومان رو تصویر زیر کلیک کنید.

خریدن فایل تبدیل مبنای دو به ده

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.