کدَک تغییر پس زمینه ی سایت و وبلاگ

کدَک ها (کد کوچک) ، سطح مبدتی ،
4411 بازدید
کدَک تغییر پس زمینه ی سایت و وبلاگ
با استفاده از این کدَک شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه اطلاعات قبلی از برنامه نویسی وب ، رنگ یا تصویر پس زمینه ی وبلاگ خود را عوض کنید

کدَک (کد کوچک) یکی از انواع مطالبی است که در این سایت شما قادر به استفاده از آن هستید. این اولی کدَک سایت است. شما به راحتی می توانید با چند تغییر کوچک در قالب خود ، ویژگی های منحصر به فرد کدک ها را ایجاد کنید.

با استفاده از این کدَک شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه اطلاعات قبلی از برنامه نویسی وب ، رنگ یا تصویر پس زمینه ی وبلاگ خود را عوض کنید.

توجه کنید که در صورت قرار دادن این کد ها در هر کجای قالب ، تغییرات مورد نظر اعمال خواهد شد. اما برای راحتی کار شما بهتر است آن را در قسمت اسکریپت های اختصاصی ، کد های کاربردی یا کد های اضافی قرار دهید. (در سیستم های وبلاگ نویسی مختلف متفاوت است.)

اما اگر از این روش ها نتوانستید استفاده کنید ، می توانید در کد های قالب خود ، این کد ها را بین <head> و </head> کپی کنید.

تغیبر رنگ پس زمینه:

این کد را برای تغییر پس زمینه ی خود استفاده کنید:

<<<code>>>

<style>

body{

background: #555555 !important;

}

</style>

<<</code>>>

با کد بالا ، رنگ پس زمینه ی شما به طوسی تغییر می کند. اگر رنگ دیگری می خواهید با استفاده از لینک زیر کد آن را ایجاد کنید و به جای قسمت قرمز رنگ کد استفاده کنید.

باز کردن کد ساز

تغیبر رنگ و تصویر پس زمینه:

اگر می خواهید تصویری هم در پس زمینه ی خود داشته باشید ، از این کد استفاده کنید:

<<<code>>>

<style>

body{

background: #555555 !important;

background-image: url("http://up.toolstheme.ir/up/persian/toolstheme/logo.png") !important;

}

</style>

<<</code>>>

اگر نیازی به تغییر رنگ پس زمینه ندارید ، قسمت قرمز رنگ را پاک کنید. در خط چهارم کد ، با پاک کردن قسمت آبی رنگ ، آدرس تصویر مورد نظر خود که می خواهید در پس زمینه نمایش داده شود را در جای آن قرار دهید.

رمز تمام فایل های فشرده
رمز فایل فشرده است.